» کوین ها » ارزدیجیتال توکن فن باسکونیا
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال توکن فن باسکونیا

2024-06-05 006

درباره توکن فن باسکونیا

توکن Bitci Baskonia (BKN) یک قرارداد هوشمند BRC-20 است که بر روی Bitcichain ساخته شده است. BKN Token به طرفداران خود این فرصت را می دهد که در نظرسنجی ها و رویدادها شرکت کنند، از بازی ها و ماموریت های مرتبط با کلکسیون های دیجیتال، خریدهای NFT، جوایز طرفداران یا تجربیات عالی لذت ببرند. توکن BKN با قرار گرفتن در اکوسیستم بالقوه Bitci Baskonia در آینده فرصت تجارت الکترونیک را فراهم می کند. رای دادن، اهدا، ویدیوهای انحصاری و موارد دیگر را فعال می کند. Bitci Fan Tokens با ارائه راه‌های جدید به طرفداران برای تعامل و رشد با تیم‌های مورد علاقه‌شان، پیوند بین تیم و هواداران را تقویت می‌کند.

نکات برجسته پروژه

چارچوب بلاک چین: توکن Bitci Baskonia بر روی Bitcichain به عنوان یک توکن بومی BRC-20 ساخته شده است. این به طرفداران طیف گسترده ای از توکن ها را با دسترسی بیشتر و هزینه کمتر ارائه می دهد.

Token Utility: Bitci Baskonia Token انواع گزینه های تعامل طرفداران را ارائه می دهد، از جمله مجموعه محدود و ادغام با Bitci NFT Marketplace، پاداش های تیم تعاملی، امتیازات انحصاری، حقوق رای، گیمیفیکیشن، و تجربیات انحصاری برند.

هویت برند: Bitci Baskonia در حال حاضر بیش از 500000 حامی دارد و بیش از 150000 طرفدار دیجیتال در شبکه های اجتماعی خود دارد. در مشارکت با اکوسیستم Bitci، توکن BKN هم برای پایگاه هواداران Baskonia و هم برای کل پایگاه کاربران Bitci قابل دسترسی است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×