» کوین ها » ارزدیجیتال آواکس تک
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال آواکس تک

2024-06-05 104

درباره آواکس تک

محصول سودمند و بازاریابی برای بلاک چین #AVAX بهتر.

هدف محصولات AvaxTech تجزیه و تحلیل و ارزیابی توکن ها در اکوسیستم آواکس و ارائه مزایای تجاری قابل اعتماد به سرمایه گذاران آواکس است. نه تنها برای سرمایه گذاران، بلکه AvaxTech همچنین نقاط پایانی API و محصولات توسعه دهنده مبتنی بر ابزار مشابه را برای توسعه دهندگان بلاک چین Avalanche ارائه می دهد.

AvaxTech یک سازمان فناوری بلاک چین است که برای بهره مندی از اکوسیستم بلاک چین آواکس و پاسخگویی به خواسته های سرمایه گذاران و توسعه دهندگان ایجاد شده است. AvaxTech در نوامبر 2023 فعالیت خود را آغاز کرد و در حدود 2 ماه به بیش از 100000 سرمایه گذار در اکوسیستم آواکس دست یافت و بیش از 10 مشارکت را تضمین کرد. بیش از 6 محصول کاربردی در کارنامه خود دارد. دامنه کاربرد و توسعه روز به روز در حال افزایش است.

هدف Vision and Mission AvaxTech تبدیل شدن به یک بلوک اصلی و ضروری برای توسعه دهندگان و سرمایه گذاران در بلاک چین آواکس است. برای سرمایه گذاران، محتوای ابزار محور مانند ابزارهای تجزیه و تحلیل، محصولات آکادمی و غیره تولید می کند. برای توسعه دهندگان، محصولات کاربردی مانند Token Deployer، Token و سیستم های قفل LP، قراردادهای هوشمند Honeypot، قراردادهای هوشمند تجاری و غیره را ارائه می دهد. محصولات ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای موجود در اکوسیستم آواکس شفاف، قابل اعتماد و موثر هستند، البته اولویت اصلی ماست. صداقتی که ما در طی 2 ماه با جوامع ایجاد کرده‌ایم، به افراد بسیار بیشتری رسیده و ما را توسط جوامع شناخته شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×