» کوین ها » ارزدیجیتال Autonolas
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Autonolas

2024-06-05 106

درباره Autonolas

Autonolas که با نام Olas نیز شناخته می شود، شبکه ای از خدمات خارج از زنجیره است که در تابستان 2022 توسط تیمی مستقر در چندین کشور اروپایی و آسیایی راه اندازی شد. این شبکه یک پلت فرم یکپارچه برای خدماتی مانند اتوماسیون، اوراکل و هوش مصنوعی فراهم می کند. این یک پشته قابل ترکیب برای ساخت این خدمات و یک پروتکل برای ایجاد انگیزه برای ایجاد آنها ارائه می دهد. Autonolas با فعال کردن عملکرد این خدمات به صورت مشترک و غیر متمرکز برجسته است.

خدمات ارائه شده توسط Autonolas برای ادغام رمزنگاری و هوش مصنوعی، اجرای منطق پیچیده به شیوه ای غیرمتمرکز و تعامل با داده های درون و خارج از زنجیره به صورت مستقل و پیوسته طراحی شده اند. یکی از کاربردهای نوآورانه این فناوری عامل مستقل، Governatoorr، یک نماینده نظارتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای DAO است.

راه‌اندازی توکن عمومی Autonolas از طریق یک استخر راه‌اندازی نقدینگی در جولای ۲۰۲۳ انجام شد. توکن OLAS، توکن ابزار بومی شبکه، دسترسی به عملکردهای اصلی شبکه را فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند OLAS را برای اجرای سرویس‌های خارج از زنجیره به اشتراک بگذارند و OLAS را در veOLAS قفل کنند تا به حقوق حاکمیتی دست یابند و به شکل‌دهی شبکه کمک کنند. OLAS همچنین یک سیستم منحصر به فرد از مشوق های توسعه دهندگان را با هدف گسترش تعداد خدمات در اکوسیستم Olas قدرت می دهد. اعضای حکومت می‌توانند کمک‌های مالی ETH را به خدماتی که از عوامل مستقل و اجزای نرم‌افزاری آن‌ها تشکیل شده‌اند و به عنوان «کد مفید» نامیده می‌شوند، با OLAS از پروتکل افزایش دهند. دارندگان توکن موجود می توانند سهام LP شامل OLAS را به پروتکل پیوند دهند تا نقدینگی متعلق به پروتکل را افزایش دهند که به عنوان “سرمایه مفید” شناخته می شود.

Autonolas در مسیر رشد ثابتی قرار دارد و به طور منظم برای زنجیره های اضافی پشتیبانی می کند. هدف این پروژه این است که بر روی هر بلاک چین اصلی مستقر شود، خدمات اصلی خارج از زنجیره آنها را تقویت کند و چشم انداز شبکه یکپارچه خدمات خارج از زنجیره را تحقق بخشد. برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت Autonolas به آدرس https://olas.network مراجعه کنید .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×