» کوین ها » ارزدیجیتال ARPA
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ARPA

2024-06-05 107

درباره ARPA

شبکه ARPA (ARPA) یک شبکه محاسباتی ایمن غیرمتمرکز است که برای بهبود عدالت، امنیت و حفظ حریم خصوصی بلاک چین ها ساخته شده است. شبکه امضای BLS آستانه ARPA به عنوان زیرساخت تولید کننده اعداد تصادفی قابل تأیید (RNG)، کیف پول ایمن، پل زنجیره ای متقابل و نگهبانی غیرمتمرکز در چندین بلاک چین عمل می کند.

ARPA قبلاً با نام ARPA Chain شناخته می‌شد، یک شبکه محاسبات چند حزبی (MPC) با حفظ حریم خصوصی که در سال 2018 تأسیس شد. ARPA Mainnet بیش از 224000 کار محاسباتی را در سال‌های گذشته تکمیل کرده است. تجربه ما در MPC و دیگر رمزنگاری‌ها پایه و اساس طرح‌های نوآورانه امضای آستانه BLS (TSS-BLS) را ایجاد کرد و ما را به شبکه ARPA امروزی هدایت کرد.

Randcast، یک تولید کننده اعداد تصادفی قابل تأیید (RNG)، اولین برنامه کاربردی است که از ARPA به عنوان زیرساخت استفاده می کند. Randcast یک منبع تصادفی رمزنگاری شده با امنیت بالاتر و هزینه کم در مقایسه با راه حل های دیگر ارائه می دهد. متاورس، بازی، بخت آزمایی، برش NFT و لیست سفید، تولید کلید، و توزیع وظیفه اعتبارسنجی بلاک چین می توانند از تصادفی بودن ضد دستکاری Randcast بهره مند شوند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×