» کوین ها » ارزدیجیتال آرکام
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال آرکام

2024-06-05 105

درباره آرکام

Arkham (ARKM) چیست؟

Arkham یک پلت فرم تجزیه و تحلیل بلاک چین است که از هوش مصنوعی (AI) برای بی‌نام کردن بلاک چین و داده‌های روی زنجیره استفاده می‌کند.

دو مؤلفه اصلی این پلتفرم عبارتند از Analytics Platform و Intel Exchange. پلتفرم آنالیتیکس تجزیه و تحلیل موجودیت های مختلف، مبادلات، وجوه، نهنگ ها و توکن ها را پوشش می دهد. به عنوان مثال، می توانید دارایی های پورتفولیو، تاریخچه تراکنش ها، جریان های مبادله، روابط شبکه و سایر تجزیه و تحلیل های زنجیره ای را بررسی کنید. صرافی اینتل به هر کسی اجازه می‌دهد تا برچسب‌های آدرس و اطلاعات دیگر را از طریق جایزه‌ها ، حراج‌ها یا برنامه DATA خریداری و بفروشد.

Arkham از یک موتور هوش مصنوعی داخلی با منابع مختلف داده مانند سوابق عمومی، رسانه های اجتماعی، حذف وب و ارسال های کاربر استفاده می کند. داده ها برای برچسب زدن آدرس ها و ارائه تجزیه و تحلیل موجودیت برای ULTRA، الگوریتم هوش مصنوعی شرکت استفاده می شود.

پلتفرم Arkham را می توان برای اهداف مختلفی مانند ردیابی وجوه سرقت شده، شناسایی کلاهبرداران، تأیید طرف مقابل، حسابرسی تراکنش ها، بررسی هک ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد. Arkham ادعا می کند که پلتفرم آن می تواند با تشویق تحقیقات روی زنجیره به مبارزه با گسترش جرایم و کلاهبرداری های رمزنگاری کمک کند.

با این حال، پلتفرم Arkham همچنین نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی را در میان برخی از کاربران و طرفداران رمزارز ایجاد کرده است، که استدلال می‌کنند که نام‌زدایی از بلاک چین، اصول ناشناس بودن و مقاومت در برابر سانسور را که زیربنای جنبش کریپتو است، نقض می‌کند. آرکام از پلتفرم خود دفاع کرده و گفته است که هیچ داده شخصی کاربران را جمع آوری یا ذخیره نمی کند و فقط اطلاعاتی را در دسترس عموم قرار می دهد که می تواند در بلاک چین تأیید شود.

بنیانگذار Arkham کیست؟

چه چیزی Arkham (ARKM) را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه آرکام (ARKM) در گردش است؟

Arkham (ARKM) چگونه ایمن است؟

صفحات مرتبط:

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×