» کوین ها » ارزدیجیتال AptosLaunch Token
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال AptosLaunch Token

2024-06-05 107

درباره AptosLaunch Token

AptosLaunch چیست؟ AptosLaunch Launchpad یکی از اولین پروژه های اجتماعی در Aptos است، یکی از معدود پروژه هایی که از زمان Testnet با Aptos بوده است. با زنده ماندن از Bearmarket در شرایط توسعه و مالی خوب، AptosLaunch برای رشد پایدار تنظیم شده است. Launchpad به عنوان پله ای برای بسیاری از پروژه های جدید اکوسیستم Aptos در حال رشد سریع و پروژه های با کیفیت بالا در سایر زنجیره ها عمل خواهد کرد. شعار آن “بیش از یک Launchpad” به موارد استفاده اضافی فعلی و آینده برای ALT اشاره دارد.

چرا Aptos؟ دارای تاییدیه های فرعی، حداکثر 160 هزار TPS، استانداردهای امنیتی بسیار بالا و کارمزد تراکنش بسیار پایین. با نزدیک شدن به Web3، ما انتظار رشد نمایی را در سریع ترین و امن ترین L1 داریم که قرار است به میلیاردها کاربر بعدی خدمت کند.

در مورد توکن AptosLaunch (ALT) چطور؟ توکن AptosLaunch مبتنی بر بلاک چین Aptos است که دارای تاییدیه های فرعی، بالاترین استانداردهای امنیتی و کارمزدهای بسیار پایین تراکنش است. حداکثر عرضه ALT 100 متر توکن است. برای جزئیات بیشتر در مورد Tokenomics به صفحه وب مراجعه کنید. در سال 2022 جامعه توانست 1002500 دلار را در دورهای فروش خصوصی و عمومی با وجود شرایط بد بازار جمع آوری کند. آخرین قیمت فروش 0.07 دلار/ALT بود. دوره واگذاری تمام توکن های فروخته شده به پایان رسیده است و همه توکن های فروخته شده AptosLaunch اکنون باز هستند.

تاکنون چه دستاوردهایی حاصل شده است؟ رویداد تولید توکن در 1 دسامبر 2022 برگزار شد. AptosLaunch یکی از اولین قراردادهای سهامداری ترکیبی را در Aptos نشان داد، APY فعلی 20٪ است. صفحه وب با موفقیت بازنگری شد و در سال 2023 کاربران شاهد بهبود مستمر و پایدار بودند. AptosLaunch توانست با تیم هایی از بسیاری از پروژه های امیدوار کننده در Aptos شراکت ایجاد کند. می‌توانید تلاش‌های مداوم شبکه‌سازی و ابتکار Spaceport را در انجمن AptosLabs دنبال کنید. AptosLaunch یک پروژه اجتماعی با بیش از 100 هزار کاربر است. انجمن ما یکی از فعال ترین انجمن ها در Aptos است، داوطلبان زیادی روزانه برای موفقیت پروژه تلاش می کنند. برای شرکت به کانال Discord Groundforce مراجعه کنید!

از کجا می توانید توکن AptosLaunch (ALT) بخرید؟ ALT در KuCoin، MEXC، PancakeSwap و Liquidswap فهرست شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×