» کوین ها » ارزدیجیتال سکه APF
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال سکه APF

2024-06-05 107

درباره سکه APF

پروژه در مورد چیست؟ هدف APF DIGITAL AGRIFUND CR با همکاری MIA INVESTMENTS GROUP ترکیب مزایای دارایی های دیجیتال با مزایای سرمایه گذاری واقعی در زمین های کشاورزی است. با توجه به توسعه پایدار قیمت زمین های کشاورزی در کشور و شرایط بازار، ما به مشتریان شکل محافظه کارانه تری از سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده ارائه می دهیم.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟

ترکیب مزایای دارایی های دیجیتال با مزایای سرمایه گذاری واقعی در زمین های کشاورزی تاریخچه پروژه شما. 03/2023

آینده پروژه شما چیست؟ APF GROUP یک شرکت خانوادگی است که عمدتاً در زمینه سرمایه گذاری در زمین های کشاورزی در جمهوری چک فعالیت می کند. ما در حال حاضر مالک زمین کشاورزی با ارزش کل بیش از 100 میلیون کرون هستیم. خرید زمین به طور مستمر بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده (موقعیت، مساحت، موقعیت زمین در محدوده کاداستر، کیفیت زمین، شرایط اجاره، سایر نقص های قانونی) انجام می شود. هدف بلندمدت این است که به تدریج زمین در هر منطقه به بلوک های کامل زمین در نظر گرفته شده برای استفاده کشاورزی با همکاری مستاجرین (کشاورزان و شرکت های کشاورزی) یکپارچه شود.

توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟ وجوه جمع آوری شده از طریق ICO (ارائه اولیه سکه) توکن APFC مطابق با استراتژی بلندمدت APF GROUP استفاده می شود و به مشتریان این فرصت را می دهد تا در پروژه های خاص در آینده شرکت کنند. در عین حال، پروژه APFC ممکن است جایگزینی برای سایر سرمایه گذاران کشاورزی از سایر کشورها و قاره ها برای تأمین بودجه برای پروژه های خود ارائه دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×