» کوین ها » ارزدیجیتال Animalia
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Animalia

2024-06-05 108

درباره Animalia

Animalia یک بازی کارتی تجارت آنلاین NFT رایگان و مستقل است که مجموعه ای لذت بخش از موجودات میم، سنگ های قیمتی و دنیایی الهام گرفته از فضای کریپتو را به نمایش می گذارد. بازی به دو دسته تقسیم می شود، تایتان های بول و خرس که نماینده پادشاهی حیوانات هستند. با پشتیبانی از زنجیره ETH&BNB، Animalia به بازیکنان اجازه می دهد تا مالکیت کامل کلکسیون های درون بازی را داشته باشند.

The Game Animalia یک بازی کارتی بسیار استراتژیک و نوبتی است که در دنیایی که توسط تایتان‌های وحشتناکی قدرتمند اداره می‌شود و موجودات میم بدنام در آن زندگی می‌کنند. بازیکنان جدید می توانند وارد شوند و بلافاصله شروع به برداشتن مکانیک های ساده بازی کنند!

درگیر نبرد شدید 1v1 با بازیکنان دیگر با هدف به صفر رساندن سلامتی آنها باشید. مراقب باشید زیرا آنها به دنبال انجام همین کار با شما هستند! بازیکنان تایتان‌های قدرتمند را هدایت می‌کنند، حاکمان مناظر مختلف در جهان Animalia. در نبردهای خود، جادوهای خارق العاده ای بزنید، سلاح های ترسناک را به کار بگیرید، از قدرت سنگ های قیمتی استفاده کنید و حتی موجودات را از دنیای Animalia احضار کنید!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×