» کوین ها » ارزدیجیتال افریوم
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال افریوم

2024-06-05 106

درباره افریوم

Afreum که در 5 اکتبر 2020 توسط سحر جانی فارغ التحصیل دانشکده اقتصاد لندن راه اندازی شد، یک اکوسیستم اقتصادی جهانی و بومی رمزنگاری است که بر روی بلاک چین استلار ساخته شده است. ماموریت Afreum تقویت مشارکت مالی واقعی برای جمعیت های محروم در آفریقا و جاهای دیگر و هموار کردن زمین بازی با فراهم کردن دسترسی عادلانه به ابزارهای مالی حیاتی بلاک چین مانند پرداخت ها، پس انداز، وام ها، حواله ها، سوآپ اتمی، سهام، توکن سازی دارایی و معاملات همتا به همتا بدون اصطکاک

اکوسیستم Afreum توسط توکن AFREUM (AFR) تغذیه می شود. علاوه بر این، توکن AFREUM X (AFRX) مشوق ها و نشانه های حاکمیتی برای Afreum DAO است. اکوسیستم Afreum همچنین دارای تعدادی توکن پایدار (توکن S) و انعطاف پذیر (توکن A) خاص کشور است که ورود به هواپیما و تراکنش های بین المللی را تسهیل می کند. اکوسیستم Afreum، توکن AFR، و توکن های کشور، جایگزین مناسبی برای افراد محروم از نظر مالی و افراد بدون بانک هستند، در حالی که فرصت های DeFi را برای کاربران بین المللی ارائه می دهند.

کاربران بین‌المللی برای ارائه نقدینگی از طریق ویژگی‌های DeFi مانند مانند پس‌انداز و استخرها تشویق می‌شوند، در حالی که کاربران آفریقایی از تراکنش‌های سریع و ارزان Afreum برای رسیدگی به جنبه‌های مختلف مالی زندگی روزمره از طریق مجموعه رو به رشد برنامه‌های ما استفاده می‌کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×