» بررسی » پارادایم جمع آوری کمک مالی 850 میلیون دلاری رمزارز را هدف قرار داده است
بررسی

پارادایم جمع آوری کمک مالی 850 میلیون دلاری رمزارز را هدف قرار داده است

2024-04-12 1033

پارادایم به دنبال جمع‌آوری سرمایه‌های جدید برای سرمایه‌گذاری‌های کریپتو است، زیرا سرمایه‌گذاران خطرپذیر به صنعت در حال رشد دارایی‌های دیجیتال بازگشته‌اند. 

بلومبرگ در 2 آوریل  گزارش داد که شرکت سرمایه گذاری کریپتو Paradigm قصد دارد تا 850 میلیون دلار برای یک صندوق جدید پس از بهبود بیت کوین فراتر از بالاترین رکورد تاریخی و صعود ارزهای دیجیتال نزدیک به اوج خود در سال 2021 جمع آوری کند.
با توجه به RootData ، سرمایه‌گذاری در پروتکل‌ها و ایده‌های کریپتو در ماه گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافت، زیرا سرمایه‌داران حدود 1.1 میلیارد دلار به بخش دارایی‌های دیجیتال تزریق کردند. راه حل های Defi که بر روی اتریوم، Polygon و دیگر بلاک چین های غیرمتمرکز مالی متمرکز اجرا می شوند، بیشترین سرمایه را به خود اختصاص دادند. 

پارادایم قصد دارد حداقل 750 میلیون دلار جمع آوری کند که می تواند بزرگترین حجم این شرکت از سال 2021 باشد. در آن زمان، این شرکت 2.5 میلیارد دلار برای یک صندوق رمزنگاری جمع آوری کرد که بزرگترین در نوع خود بود تا زمانی که اندرسن هوروویتز (a16z) 4.5 میلیارد دلار به دست آورد. وسیله نقلیه سرمایه گذاری دیجیتال در می 2022. 

سایر VC ها از جمله a16z ، Hack VC و Hivemind در جمع آوری کمک های مالی از 50 میلیون دلار تا 150 میلیون دلار مشارکت دارند، زیرا رمزارزها بار دیگر  به جمع آوری کمک می کنند .

شرط بندی ترش FTX پارادایم

پارادایم به رهبری فرد ارسام، بنیانگذار Coinbase و مت هوانگ، مدیر سابق Sequoia Capital، همچنین یک سرمایه گذار در صرافی ارز دیجیتال FTX ورشکسته بود. هوانگ بخشی از تیمی بود که 278 میلیون دلار در سرمایه گذاری Sam Bankman-Fried سرمایه گذاری کرد.

نوامبر گذشته، شریک سابق Sequoia به هیئت منصفه گفت که Bankman-Fried پارادایم را در مورد عملیات FTX فریب داده است. شهادت هوانگ در طول دادگاه سه هفته ای به محکومیت موسس FTX کمک کرد. 
در حالی که شرکت هوانگ پس از ورشکستگی شرکت، شرط FTX خود را به صفر رساند، بانکمن-فرید به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران و مشتریان بیش از 8 میلیارد دلار به 25 سال زندان  محکوم شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×